Ajans hesabının avantajları ve dezavantajları neler?

Soru

Ajans hesabının ne gibi artıları ve eksileri olur?

Fikir alışverişi yaparsak sevinirim arkadaşlar. Bunu sormamdaki temel sebep ise şu. Bugün bir müşteri ile görüşmem var Upwork üzerinden ve başka bir freelancer'ı görüşmeye almam gerekiyor. O freelancer ile daha önce çalışmadım.

Daha önce çalıştığımız kişileri ya da yazıştığımız kişileri ekliyebiliyoruz çünkü. Bende şunu düşünüyorum, ajans hesabı açayım ve o freelancerı takımıma alayım. Bu işi kurallara aykırı olmadan çözmeye çalışıyorum. Normalde o freelnacer'a bir iş sağlasam ve kabul etsem ya da tam tersini yapsam zaten görüşme başlatacağım.

Cevap

Sanirim burada tek bir kural var, hourly job larda saat girisi yaptiginda sadece kendi adina saat girebilirsin. Fixed price joblarda offline olarak sana baskalari yardim etmis olabilir bunda sorun yok diye biliyorum. Ajans hesabi actiginda diger freelancerin da upwork hesabi olmasi ve ajansina eklenmesi gerekiyor.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.