Topluluğa Katıl

Geleceğin Freelancerı, Aramıza Hoş Geldin!

Upwork ve Fiverr ile $2M+ kazanan 600+ freelancerdan eğitim videolarında bulamadığın sorularına cevaplar al. Düzenli gelir kazanmanın yollarını, seninle aynı işi yapanlardan ilhamlarını ve taktiklerini öğren. Şirketleşme, iletişim, markalaşma ve ürünleştirme gibi konulardaki canlı yayınlara dahil ol.

Topluluk İstatistikleri
Kafasındaki yere kısıtları kaldırmış, potansiyelini gerçekleştirmek adına mobbing ve düşük ücrete savaş açmış farklı sektörlerden 600+ freelancer bir arada! Discord üyelerinin yarısından fazlası ihracat yapmaya başladı. Küçük ücretlerden ziyade yüksek ihracat yapan freelancerlar artmaya basliyor ve…
Discord Toplulugu
Adım adım freelancerlık. Dalgalı Freelancer yolculuğunda dünyaya hizmet satan profesyonal freelancer olma yolunda seni adım adım yönlendirecek bütün kanallara aşağıdaki tabloda ulaşabilirsin. Topluluğa katıl! Zinciri Kırmaİlerlemeni raporla. Topluluğunun temel faydası freelancerlik yolunun her basam…

Nasil dahil olabilirsin?

Eger aramiza katilmak istersen 2 secenek mevcut:

  1. Hayat Boyu Erişim: Vizyonumuza inanan ve toplulugun giderlerini desteklemek isteyen kisileri buraya alalim.
  2. Yıllık: Her yil yenilenen uyelik plani icin buraya tiklayabilirsin.

Her iki uyelik turunun, avantaj bakimindan, birbirinden herhangi bir farki yoktur. Ödeyeceğin ücret Türkiye'nin freelancer yol haritasını birlikte oluşturan topluluğun sürdürülebilmesi için part-time çalışanlara ve tool ücretlerine harcanacaktır.

Henüz topluluğa katılmaya hazır değil misin?

Unutma burası eğitim satan bir yer değil, birlikte dünyaya açılmak isteyenlerin yeri. Eğitimlerin tamamına ücretsiz ulaşabilirsin. Toplanan ücret oluşumun ayakta kalması için maaş, danışmanlık ve tool giderleri olarak harcanmaktadır. Eğer katılmak istemezsen bireysel olarak aşağıdaki kaynakları kullanarak, hiçbir ücret ödemeden, Upwork'te freelancer olabilirsin: