Aramıza Katıl

Aramıza Katıl

Biz kimiz?

Biz uluslararası arenada bireysel ihracatı birlikte öğrenen bir grup freelanceriz. 14 Şubat itibariyle $3.2 milyon değerinde ihracat yaptık. Freelancer olduğumuz için bu gelirin %90'ini kar olarak düşünebilirsin.

Amacımız müthiş derecede büyük olan dünya ticaretinde birlikte hareket etmek. Öğrenilecek konu çok, zaman kısıtlı, evden çalışanlar olarak yalnız çalışmak zor.


İçeride ne bulacaksın?

Topluluğu Discord aracılığıyla yönetiyoruz. İçeri geldiğinde hangi kanalları göreceğini merak ediyorsan aşağıdaki ekran görüntülerine göz atabilirsin.

Discord Kanal Rehberi
Discord üzerinden etkileşime giriyoruz. Bu sayfada size güncel kanal listesi üzerinden neler konuştuğumuzu ve ne gibi faydalar elde edebileceğinden bahsedeceğim. Topluluğu Discord aracılığıyla yönetiyoruz. İçeri geldiğinde hangi kanalları göreceğini merak ediyorsan aşağıdaki ekran görüntülerine göz…

Neden ücretli?

Topluluğu ücretsiz tutmak için aylarca uğraştık ama zamanımızın çoğu içeriye girenleri elemekle geçtiği için en sonunda topluluğu ücretli hale getirmeye karar verdik. Bu süreçte neler yaşadığımızı buradaki medium yazısında okuyabilirsin.

Toplanan ücret içeride part-time çalışan kişilere, tool giderlerine ve içerik üretimine harcanmaktadır.


İçeriye gelmeli misin?

Eğer beklentin aşağıdaki 3 maddeden biri ise içerisi sana uygun olmayabilir:

  • Her sorum cevaplanmalı
  • Bana freelançer olma garantisi verilmeli
  • Dökümantasyonu okumadan direkt sorumu sormak isterim

Unutma burası eğitim satan bir yer değil, birlikte dünyaya açılmak isteyenlerin yeri. İçeriye gelmeden önce aşağıdaki eğitimlere göz atmanı şiddetle tavsiye ediyoruz:

Toplulukta neler paylaşabilirsin?
İlerlemeniBirlikte İhracat topluluğunun temel faydası seni freelancerlik yolunun her basamağında teşvik etmesi. Bunun için sürecini ve ilerlemeni bütün açıklığı ile paylaşman hem seni hem de okuyanları teşvik edecek. Önerdiğimiz kanallar: 🌴bugün-ne-yaptın🌐ingilizcevideo-kursürünleştirmeicerik-uret…

Nasıl dahil olabilirsin?

Yukarıdaki sorulardan sonra aramıza katılmayı hala istiyorsan kapımız sonuna kadar açık. İçeri girdikten sonra #kendini-tanıt kanalından yazmayı unutma.

Eğer aramıza katılmak istersen 2 seçenek mevcut:

  1. Hayat Boyu Erişim: Vizyonumuza inanan ve topluluğun giderlerini desteklemek isteyen kişileri buraya alalım.
  2. Yıllık: Her yıl yenilenen üyelik planı için buraya tıklayabilirsin.

Son olarak her iki üyelik türünün, avantaj bakımından, birbirinden herhangi bir farkı olmadığını da belirtmek isterim.

Yeni Üye Checklist
Selam, aramıza hoş geldin. Bundan sonraki adımlarında sana yol göstermek adına küçük bir checklist hazırladık. .kg-image{ width: 400px; margin-left: unset; } Adım 1: ÜyelikDiscord’a giriş sürecinde sıklıkla karşılaştığımız soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. E-p…

Topluluğa katıl

Freelancer olarak gelişmiş ülkelerde bizimle aynı işi yapanlarla aynı gelire sahip olmanın yollarını birlikte keşfediyoruz. Bu yolda bize katılmak istersen aşağıdaki butonu kullanabilirsin.