Discord Topluluğuna Katıl

Upwork ve Fiverr ile $2M+ kazanan 600+ freelancerdan eğitim videolarında bulamadığın sorularına cevaplar al. Düzenli gelir kazanmanın yollarını, seninle aynı işi yapanlardan ilhamlarını ve taktiklerini öğren. Şirketleşme, iletişim, markalaşma ve ürünleştirme gibi konulardaki canlı yayınlara dahil ol.

Nasil dahil olabilirsin?

Eger aramiza katilmak istersen 2 secenek mevcut:

  1. Hayat Boyu Erişim: Vizyonumuza inanan ve toplulugun giderlerini desteklemek isteyen kisileri buraya alalim.
  2. Yıllık: Her yil yenilenen uyelik plani icin buraya tiklayabilirsin.

Her iki uyelik turunun, avantaj bakimindan, birbirinden herhangi bir farki yoktur. Ödeyeceğin ücret Türkiye'nin freelancer yol haritasını birlikte oluşturan topluluğun sürdürülebilmesi için part-time çalışanlara ve tool ücretlerine harcanacaktır.

Henüz topluluğa katılmaya hazır değil misin?

Unutma burası eğitim satan bir yer değil, birlikte dünyaya açılmak isteyenlerin yeri. Eğitimlerin tamamına ücretsiz ulaşabilirsin. Toplanan ücret oluşumun ayakta kalması için maaş, danışmanlık ve tool giderleri olarak harcanmaktadır. Eğer katılmak istemezsen bireysel olarak aşağıdaki kaynakları kullanarak, hiçbir ücret ödemeden, Upwork'te freelancer olabilirsin:

Hey freelancer! Aramıza katılmaya hazır mısın?

Upwork ve Fiverr ile $3M+ kazanan 600+ freelancer ile birlikte düzenli gelir kazanmanın yollarını, seninle aynı işi yapanlardan taktiklerini öğren. Şirketleşme, iletişim, markalaşma ve ürünleştirme gibi konulardaki canlı yayınlara dahil ol.