Upwork'te müşteriye para iadesi yapma deneyimi örneği

İlk defa saatlik çalıştığım bir müşteriye kendilerinden bir talep ya da uyarı olmamasına rağmen vicdanen borçlu hissettiğim bir durumdan dolayı para iadesi yaptım.

Şirketin patronu, haberi olmadığı için daha önceden yaptırmış oldukları bir işi bana tekrar yaptırmış. Sonradan ortaya çıktı bu durum. Ben de onlar bir şey söylemeden o iş kaleminin ortalama ücretini hesaplayıp iade ettim.

Much appreciated, thank you yazmışlar. Sanırım akıllarından geçmiş ama söyleyememişler. Proaktif davranmak çok iyi oldu. Bu arada, işle ilgili iletişimsizlikte benim de payım olduğunu düşündüğüm için para iadesi yaptım.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.