Upwork ünvan başlığına birden fazla kategoriden ünvan yazılabilir mi?

Soru

Upwork ünvan başlığına "Graphic/Print/Packaging designer"  gibi birden fazla kategoriden ünvan ismi yazmanın profile katkısı olur mu? İncelediğim çok kazanan freelancer profillerinde bunun örneğini çok gördüm.

Benim sıkıntım: multidisipliner tasarımcıyım, logodan gazete ilanına, ambalaj tasarımından ui/ux design'a kadar her şeyi yapabiliyorum, bunu profil başlığımda en iyi nasıl yansıtırım bunun peşindeyim.

Cevap

Benim de incelediğim profillere göre genelde görsel tasarımcıların böyle bir sorunu oluyor ve bu sorunu en çok vurgulamak istedikleri iki özelleştirilmiş alan isimlerini seçip profil başlıklarına yazarak çözmüşler.

Google'da "Best Graphic Designers in Upwork" şeklinde arama yapıp seçki profillere ulaşabilirsiniz.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.