Upwork Mobil Uygulama Kullanışlı Mıdır?

Upwork mobil uygulaması müşterilerinize mesaj göndermek için kullanışlıdır, ancak onlarla iletişim kurmanın tek yolu olarak buna güvenmemelisiniz.

Uygulama harika çünkü hızlı ve kolay bir şekilde mesaj göndermenizi sağlıyor. Bununla birlikte, yazdıkları bir şeye hızlı bir yanıt olmayan bir mesaj göndermek istiyorsanız, bunu web sitesinin kendisinde yapmalısınız.

Bunun nedeni Upwork'ün çalışma şeklidir: mobil uygulamada bir mesaj gönderdiğinizde, Upwork'ün sunucuları yüzünden bir aracıdan geçmeden doğrudan müşterinizin gelen kutusuna gider; ancak web sitesinde bir yanıt yazıp "Gönder" düğmesine bastığınızda, müşterinizin gelen kutusuna ulaşmadan önce ilk olarak Upwork'ün sunucularından geçer. Bu, müşteri e-postalarını sık sık kontrol etmiyorsa veya e-posta sağlayıcısının spam filtreleri varsa, mobil üzerinden gönderilen mesajların hiç ulaşmama ihtimali olduğu anlamına gelir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.