Upwork JSS (iş başarı puanı) ne zaman açılır?

Soru

İki iş tamamladım ve profilimde görünüyorlar. Upwork JSS açılır mı?

Cevap

Projects with 2 (or more) different clients 4 (or more) different contracts within 24 months More than 90% of freelancers have a score after 5 projects, and nearly all freelancers have scores after completing eight projects. We exclude clients whose freelancers report a history of unreasonable feedback so their scores won't count against you, but that may mean it takes longer to receive your initial score.
  • Bu da demek oluyor ki; JSS hesaplanması için 2 iş tamamlamak yeterli değil. 4 farklı projenin en az 2 farklı müşteri tarafından alınmış olması gerekiyor.
  • Ayrıca düşük puanları ilk JSS açılışında hesaba katmıyorlar. Eğer o ilk 2 müşteriden biri düşük puan verirse yine JSS hesaplanmıyor.

Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.