Upwork Huddle Deneyimi

Katıldığım Online Upwork Huddle deneyimimi paylaşmak istiyorum.

Giriş çıkışlar olmakla birlikte toplam 5-6 kişinin katıldığı küçük bir etkinlik oldu. Organizasyonu ayarlayan Kate isimli Ukraynalı bir freelancer'dı ve İstanbul'da yaşıyordu. Katılımcı profili olarak fotoğraf düzenleme, ses düzenleme, gömülü sistemler ve video düzenleme alanında çalışan freelancerlar katılmışlardı.

Genel manada keyifli bir etkinlik olduğunu söyleyebilirim. İnanılmaz bir bilgi aktarımı olmuyor ama sosyalleşme için iyi olduğunu söyleyebilirim. Uzun zamandır platformda oldukları halde RSS Feeder ve Loom taktiklerini bilmiyor olmaları Birlikte İhracat grubunun ne kadar önemli olduğunu gösteren önemli bir veri bence. Fırsatını bulmuşken Birlikte İhracat’tan bahsedip gruba da davet ettik. Hepsi ilk defa duyduklarını fakat mutlaka bakıp katılacaklarını söylediler.

Normalde 3 ayda bir yapılıyormuş. Eğer olursa grupça daha kalabalık katılmamız daha güzel olacaktır. Son olarak İngilizce konuşuluyor fakat hepimiz Türkiye’den olduğumuz için bir sıkıntı oluşturmuyor. İngilizce sebebiyle katılmaktan çekinenler varsa böyle düşünmesinler diye ayrıyeten belirtmek istedim.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.