Proposal Boost Nedir?

Soru

Proposal Boost Nedir?

Cevap

Upwork'te bugün başvuru sırasında 'proposal boost' diye bir pop-up ekran önüme çıktı.

Önce uyarının ilk fotoğraftaki ss'ini aldım. Daha sonra ilgili videoyu izledim. Videoyu bu linke tıklayarak izleyebilirsiniz. --> https://drive.google.com/file/d/1dPkoUljQxFpx02mIsK5apUyC-Wv8s01t/view?usp=sharing

Nasıl kullanacağıma baktım ama bulamamıştım, az önce bir işe başvururken gördüm ve teklif (proposal) ekranlarının son 2 fotoğraftaki ekran görüntülerini aldım. Başvururken, proposal ekranının en altında çıkıyor. Burada kaç connect (bağlantı) seçersen hesabından o kadar düşüyor. Miktarı seçip boost'a basıyorsun. Sonra send'e basıp başvuruyu gönderiyorsunuz.

Proposal Boost

Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.