Neden Upwork ana sayfa akışımda alanımla ilgili işler çıkmıyor?

Upwork iş akışlarının alanınızla ilgili işleri göstermemesi çok yaygındır. Bunun birkaç nedeni vardır:

-Beceri setiniz çok dar olabilir. Profiliniz için eklediğiniz beceri etiketlerini doğru belirlemelisiniz. Profil başlığınız ve açıklamanızda işinizle ilgili doğru anahtar kelimeler kullanmalısınız.

-Sitede yeterince uzun süre bulunmuyorsunuz. Sitede ne kadar uzun süre kalırsanız ve ne kadar çok işe başvurursanız, sistemin daha alakalı sonuçlar göstermeye başlama olasılığı o kadar artar.

-Yeterince iş başvurusu yapmıyor veya yeterince teklif kabul etmiyorsunuz. Ne kadar sık iş başvurusunda bulunur ve teklif kabul ederseniz, bu aramalardan/etkileşimlerden elde edilen sonuçları ana sayfa akışınızda görme şansınız o kadar artar.

Ana Sayfanızda Alanınızla İlgili İş İlanlarının Çıkması İçin Ne Yapmalısınız?

  • Akışınızdaki alanınız dışına gelen ilanlara olumsuz geri bildirim verirseniz alanınızla ilgili daha net iş ilanlarının çıkması muhtemeldir.
  • Portfolyonuzdaki profilinize uygun olmayan işleri kaldırın. Çalışmak istediğiniz alanın dışında aldığınız ve profilinizde görünen işler ana sayfanızda görmek istemediğiniz ilanlara neden olabilir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.