Fiverr'da Wise ödeme sistemi nasıl çalışıyor?

Fiverr'da Wise sistemi şu şekilde çalışıyor:

Wise üstünde istediğiniz para biriminde bakiye oluşturuyorsunuz. Eğer bakiyeleriniz için hesap bilgisi almak isterseniz (TR için IBAN vesaire) belirli bir ödeme yapıyorsunuz, US için $20 sanırım. TRY için ücretsiz. Siz hesap bilgileri aldığınızda adınıza banka hesabı açılıyor, aracı bankalar tarafından. Herhangi bir banka hesabı gibi kullanabiliyorsunuz.

Daha sonra siz çekeceğiniz parayı $ hesabına çekiyorsunuz, Wise içinde TRY'ye bozuyorsunuz. Ki garantili oran dedikleri bir olay var, bozma oranları çok iyi. Wise içi TRY hesabınızdaki parayı da EFT yapıyorsunuz kendi hesabınıza. Bu da miktardan bağımsız 10 TL.

Eğer bir referans linki ile kayıt olursanız 4250 TL'ye kadar ücretsiz transfer yapıyorsunuz isterseniz bu linkten kaydolabilirsiniz.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.