Fiverr'da GIG ücretlerini tek fiyat yapmak mı yoksa parçalara ayırmak mı mantıklıdır?

Sıranızda 3-6 sipariş varsa, fiyatlarınızı yükseltmenin tam zamanı. 50 dolara satıyorsanız, 100 doları, hatta 150 doları deneyin.

Yavaş günlerinizde fiyat düşük, yoğun günlerde yüksek fiyat tutabilirsiniz. Haftanin bir gununu en kötü gününüz olduğunu biliyorsanız, o gün fiyatlarınızı düşürmenin günüdür.

Yakın zamanda fiyatlarınızı yükselttiyseniz ve bir alıcı size mesaj atıyorsa. GIG fiyatlarınızdan daha düşük bir özel teklifi zaman kisitiyla gonderin ve ona ne kadar avantaj elde edecegini söyleyin.

Sıfır yorumunuz varsa, hedefiniz çok para kazanmak değil sipariş almak olmalıdır. 100$, 200$, 300$ fiyatlarındaki GIG'ler, sıfır incelemeleri olduğunda gülünç görünüyor.

Fiverr'de zengin alıcılar olması, onların yüksek fiyatlar ödeyecekleri anlamına gelmez. Hiç kimse para israf ederek zengin olmaz ve çok az insan kanıtlanmamış bir satıcıya 100 dolar verir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.