Fiverr Seller Plus Beta avantajlı mıdır?

Soru

Fiverr Seller Plus Beta için Fiverr önden bana kullanım hakkı verdi, aylık 29 dolar, hesap ile ilgili ekstra bazı özellikler ve müşteriler için kupon yaratma avantajı sağlıyor. Bu uygulamanın bir avantajı olur mu?

Cevap

Ben 1 ay kullandım ama kendim için bir faydasını görmedim. Şöyle ki:

  • Strateji araması yaptık. Fiyatlarını daha düşürsen daha fazla iş alırsın dedi. Hem haklı hem bilinen bit yöntem. Onun dışında GIG sayfalarım iyiymiş. Sıralama ve iş almakla alakalı olarak işlerin arka planı ile ilgili yuvarlak cevap alabildim. (sürekli online olabilecek tool kullanabilir miyim, sıralamayı ne etkiliyor, en çok aranan kelimeleri nasıl göebiliriz vb.)
  • Kuponlar benim durumumda işe yaramıyor. Hedeflediğim müşteri, fiyatı ikinci ya da üçüncü odakta tutmalı. Bu nedenle indirim yaptım gel demeyi tercih etmiyorum.
  • İptal etmek için Support'a yazmak gerekiyormuş. Bir kere girdim Support başlıklarında kayboldum ve iptal edemedim.

Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.