Fiverr Seller Assistant Chrome eklentisi nedir?

Fiverr Seller Assistant - Alıcı isteği gönderirken Alıcı ayrıntılarını görüntüleyin
Fiverr üzerinden sipariş almak artık çok kolay. Fiverr Satıcı Asistanı, sipariş almanıza ve Fiverr Gig'inizi sıralamanıza yardımcı olacaktır.

Yeni bir satıcıysanız veya Gig'inizin sıralaması düşmüşse sipariş almak zordur. Bu uzantıyı Fiverr Satıcı ve Alıcılarına yardımcı olmak için gelistirildi. Bu uzantıyı kullanarak yeni alıcı isteği bildirimlerini görüntüleyebilirsiniz. Bu işlevsellik için Fiverr aylık 29 ABD doları alıyor, ancak bunun bir satıcı için çok büyük bir miktar olduğunu biliyoruz, bu yüzden bu uzantıyı Fiverr Satıcılarına yardımcı olmak için geliştirdim.

Fiverr Seller Assistant Uzantısının Ana Özellikleri:

Yeni Alıcı Talebi Bildirimi

Alıcı talebi, sipariş almak için mükemmel bir kaynaktır, ancak yeni alıcı talepleri için kesin bir zamanlama yoktur. Fiverr Seller Assistant uzantısı, her alıcı isteği eklendiğinde bir bildirim gösterecektir.

Alıcı İsteğiyle İlgili Alıcı Ayrıntıları

Fiverr'de günlük 10 alıcı isteği gönderebilirsiniz ve bu istekler üzerinden günde 2-3 sipariş alabilirsiniz, ancak alıcı isteklerini doğru kişiye gönderirseniz. Bu uzantı, bir alıcının tüm ayrıntılarını gösterecek ve teklifinizi doğru alıcıya gönderebilirsiniz.

Bir işi kazanmak için önceden hazırlanmış teklifler şablonları

Cazip bir teklif, bir işi kazanmanın özüdür. 4 adede kadar önceden yazılmış teklif şablonu ekliyoruz. Bu şablonları teklif metninizde kullanabilirsiniz. Bu teklifler, Fiverr'de 8 yıldan fazla deneyime sahip ve Fiverr'da 1000'den fazla siparişi tamamlamış bir satıcı tarafından yazılmıştır. Yani, günlük 2-3 iş kazanmanız için büyük bir şans.

Günlük Bir Konseri sıralamak için 3 benzersiz İpuçları ve Püf Noktaları
Bir Konserin Sıralaması çok önemlidir. Konseriniz Sıralamada ise premium müşteriler alabilirsiniz. İpuçları ve Püf Noktaları paneli, yeni bir hesap veya yeni oluşturulmuş bir Gig veya Gig'inizin sıralaması düşmüş olsa bile Fiverr Gig'inizi nasıl derecelendirebileceğiniz hakkında günlük olarak 3 benzersiz İpuçları ve Püf Noktaları gösterecektir.

Alıcı Asistanı/Rekabet denetleyicisi/Gig Ayrıntıları

Fiverr Satıcı Asistanı'nı kullanarak Fiverr'da hizmet aradığınızda bir konserin tüm ayrıntılarını görebilirsiniz. Bir hizmet satın almak istiyorsanız, rekabeti kontrol etmek istiyorsanız veya bir Gig açıklama sayfasına tek tek gitmek yerine hızlı ayrıntıları görüntülemek istiyorsanız bu çok yararlıdır.

Mesaj Panosundaki Son İncelemeler Paneli

Bir alıcı sizinle Fiverr üzerinden mesajlaşarak iletişime geçerse, sağdaki ayrıntılar panelinde en son Alıcı/Satıcı incelemelerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu panel, alıcının yeni bir alıcı olup olmadığını kontrol etmenize yardımcı olacak ve ayrıca alıcının da bir satıcı olup olmadığı hakkında fikir edinebilmeniz için satıcı incelemelerini gösterecektir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.