Fiverr Nakit Avans Sistemi Nedir?

Fiverr'da nakit avans diye bir sistemden haberim oldu. Sanırım Level 2'den sonra gelen bir olay. En yüksek 2000$'a kadar çekiliyor ve ödenmesi için bir baskı da yok. Kazandıkça bakiyeden düşüyor. Aslında çok iyi bir olay. Söylediği gibi beklenmedik harcamalar için gerçekten iyi bir şey.

Makaleyi okudum, faiz de uygulanmıyor. Gelecek satışlarla ödeniyor. Satış yapmazsan ödemiyorsun. Aslında harika bir olay. Faiz olmadığı için çekebilirim.

Ayrıca çekip ödendiğinde tekrar çıkıyor. Upwork'te otomatik gelen Rising Talent rozeti gibi bu da otomatik performansa bağlı geliyormuş.


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.