Fiverr GIG kapak görselleri nasıl olmalı?

Fiverr GIG kapak görselleri ürün açıklamanızla aynı bilgileri içermelidir, böylece potansiyel alıcılar gig'inize tıkladıklarında tam olarak ne sunduğunuzu görebilirler.

Fiverr GIG kapak görselleri yüksek kaliteli ve görsel olarak çekici olmalıdır. Kapak görseliniz, ürün veya hizmetlerinizin bir fotoğrafı ile birlikte ne yaptığınıza dair kısa bir açıklama içermelidir. Buraya metin de ekleyebilirsiniz, ancak bunun açık ve özlü olduğundan emin olun. Amacınız, insanların daha fazla bilgi edinmek için tıklayacakları kadar işinizle ilgilenmelerini sağlamaktır!

İşinizin kapak görseli, ne sunduğunuzun net ve özlü bir temsili olmalıdır. Görseller becerilerinizi, sunduğunuz hizmetleri ve ne tür müşterilerle çalıştığınızı göstermelidir.

Aşağıdakilerden birini veya daha fazlasını ekleyebilirsiniz:

  • Kişiliğinizi göstermek istiyorsanız yüzünüz
  • Çalışmalarınızdan bir örnek
  • Logonuz veya potansiyel müşterilere kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı anlatan diğer bilgiler

Hizmetlerinizi açıklamak için daha fazla alana ihtiyacınız varsa, fazladan bir görsele güvenmek yerine işinizin "Açıklama" bölümüne daha uzun bir açıklama eklemeyi düşünün; bu şekilde, potansiyel müşteriler sizi işe almak isteyip istemediklerine karar vermeden önce tüm hizmetlerinizi okuyabilir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.