Etsy Print On Demand (Talep üzerine baskı) nedir?

Etsy Print on Demand, zanaatkârların talep üzerine satış yapmalarına yardımcı olmak için Etsy'nin sunduğu yeni ve harika bir araçtır. Artık bir alıcının parçalarınızdan birini sipariş etmesi ihtimaline karşı büyük bir ürün envanteri oluşturmak zorunda değilsiniz. Print on Demand platformu ile her satış için gereken sayıda baskı sipariş edebilir ve bunları yaklaşık 30 gün boyunca depoda tutabilirsiniz.

Etsy, dünyanın en canlı el yapımı pazar yeridir. Misyonu, ticareti daha tatmin edici ve kalıcı bir dünya inşa edecek şekilde yeniden hayal etmektir. Etsy platformu, satıcıların yaratıcı tutkularını işletmelere dönüştürmelerine yardımcı olarak, zanaatlarından geçimlerini sağlamalarını ve Etsy'nin yaratıcı ekonomiyi destekleme misyonunu ilerletmelerini sağlar. Print on Demand uygulaması da bunu desteklemektedir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.