Ekipman sıkıntım varken Upwork'te işe başvurmalı mıyım?

Soru

İşe başvurmak istiyorum fakat bilgisayarım sürekli şarjda çalışıyor ve yaşadığım yerde elektrik kesintileri çok fazla oluyor bu yüzden iş alırsam zamanında yetiştiremem diye endişeleniyorum. Ne yapmalıyım?

BAŞVURMALISINIZ.

Ekipman sıkıntısı çekiyorsanız, bu dünyanın sonu değil. İşiniz olduğunda her zaman çalışacak bir yer bulabilirsiniz.

Örneğin, dizüstü bilgisayar gerektiren bir iş arıyorsanız, ancak sizinki bozuksa, pes etmeyin. Sadece başvurmaya devam edin! Size uygun ve yeterince para ödeyecek bir iş bulduğunuzda ekipman eksiklerinizi yavaş yavaş tamamlayabilirsiniz.

Ekipman henüz yokken yakındaki bir kafe veya kütüphaneye gidin ve bilgisayarlarını kullanın. Gerçekten göründüğü kadar zor olmayacak.

Ulaşım sorunları nedeniyle toplantılara geç kalmaktan endişe ediyorsanız, toplu taşıma araçlarını kullanın ya da işe ihtiyacı olan arkadaşlarınızla aynı arabayı kullanın. Peki ya onlarla ortak araba kullanamayacak kadar uzaktalarsa? O zaman sadece yürüyün!

Sorunlar hep olur. Bu sorunları kendi lehimize çevirmeyi öğrenmeliyiz.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.