Upwork'te devam eden işlerde (In Progress) limit var mı?

In Progress, serbest çalışanların tüm projelerini tek bir yerde takip etmelerini sağlayan bir Upwork özelliğidir. Bu şekilde, mevcut tüm işlerinizi tek bir yerde görebilir ve ne zaman ödeme bekleyeceğinizi bilebilirsiniz. In Progress, Upwork'te serbest çalışanların birden fazla projeyi yönetmesine olanak tanıyan bir özelliktir.

Devam edenlerde sahip olabileceğiniz iş sayısında herhangi bir sınırlama yoktur; ancak, haftada çalışabileceğiniz saat sayısında sınırlamalar vardır. Bu sınırlar üyelik seviyenize (Temel veya Premium) bağlı olarak değişir. Bu sınırları Upwork profilinizdeki Ayarlar sayfasına gidip "Profili Değiştir "e tıklayarak kontrol edebilirsiniz.

Bir serbest çalışanın birden fazla müşterisi varsa, bir şirket kurabilir. Kontrol Panelinize gidip sol taraftaki menüden "Şirket "i seçerek tek bir şirket kurabilirsiniz. "Şirket kur" seçeneğine tıkladıktan sonra, vergi bilgileri ve ödeme yöntemi de dahil olmak üzere şirketinizle ilgili ayrıntıları girmeniz istenecektir.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.