Başlık birden fazla kategoriye girebilir mi?

Soru

Birden fazla kategoriyi kapsayan bir başlık belirlemenin faydası olur mu? (Örn. "Graphic/Print/Packaging designer")

Cevap

Aynı başlıkta farklı iş kategorilerine sahip olamasanız da, birden fazla kategoriyi kapsayan bir başlığa sahip olmak yararlı olabilir. "İçerik Yazarı/ Web Geliştiricisi" gibi bir başlığınız varsa, potansiyel müşterilerin iş için uygun olup olmadığınızı anlaması zor olacaktır. Ancak, başlığınız "İçerik Yazarı/ Web Geliştiricisi/ WordPress Uzmanı" veya "İçerik Yazarı/ Web Geliştiricisi/ Açılış Sayfası Tasarımı" gibi bir şeyse, birden fazla alanda yetenekli olduğunuzu ve müşterilerin tam olarak ne aradıklarını görmelerine yardımcı olabileceğinizi gösterecektir.

Upwork'te sadece belirli bir iş için başvuruyorsanız ve diğer iş türleriyle de ilgilendiğinizi göstermek istemiyorsanız, birden fazla kategoriyi kapsayan bir başlığa sahip olmak yararlı olmayabilir.

Görsel tasarımcılar vurgulamak istediği iki özelleştirilmiş alanı başlığına yazıp diğerlerini profil açıklamasına yazarak sorunu çözmüşler benim incelediğim profillerde.

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.