Bağlantı (connect) alma masraflarını nasıl yönetiyorsunuz?

Soru

Daha önce paralı connect (bağlantı) aldığım halde olumsuz başvurularım çok olduğu için connect'lerim bitti. Siz bağlantı alımı ve harcamalarını nasıl yönetiyorsunuz?

İş alımı düzene girdiğinde connect harcamaları da ortadan kalkıyor mu?

Cevap

Connection (bağlantı) alırken paket seçenekleri var zaten. Bir iş için harcadığın connect ücretini, herhangi bir iş alarak fazlasıyla kazanıyorsun.

Sadece ilk işi henüz almamış olmanızdan kaynaklı bu şekilde düşünüyorsunuz. Connection'lara harcanan paraya acımamalısınız, kat ve kat geri dönüşü oluyor.

  • Artı Bilgi:  Eğer müşteri hiç kimseyi işe almadan direkt işi kapatırsa başvururken harcadığınız bağlantı size geri döner.

Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.