Add Work History (iş geçmişi ekle) ne demek?

Soru

Upwork ana sayfamda sağ tarafta fotoğraftaki gibi "Add Work History" yazısı çıkmasının nedeni nedir?

Add Work History

Cevap

Profilinizin %100 dolması için; education, employment history, other experiences, languages, skills gibi alanları yeterli ölçüde doldurmanız gerekiyor. Bazı alanlar doluluk oranına +5 bazıları +10 puan şeklinde etki ediyor.

  • Örneğin profile videolu tanıtım eklemek +10 puan getiriyor. Ama çoğu kişide yok şart da değil. Yani tüm alanları doldurarak 100 yapabilirsiniz. Profil düzenleme seçeneğinden yapılıyor.

Profilin %100 doldurulması için hangi bilginin ne kadar etki edeceğini buradan kontrol edebilirsiniz:  https://support.upwork.com/hc/en-us/articles/211063188-Create-a-100-Complete-Freelancer-Profile


Bu cevap Birlikte İhracat Discord kanalında cevaplandı. Cevap linkine ulaşmak için aşağıdaki butona tıklayarak giriş yapabilirsin. Linke tıkladığında Discord içindeki ilgili mesaja ulaşabilirsin. (Gizlilikten dolayı sadece üyeler görebilir.)

En iyi mesajlar

Bu güzel içerikler Birlikte İhracat topluluk üyesi freelancerlar tarafından Türkiye'deki freelancerlar için oluşturuldu ve derlendi. Mesajlara erişmek istersen aşağıdaki butondan kayıt olabilirsin.